📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken.

🗓️ Programma:

Kom meer te weten over een positief sportklimaat en ontdek hoe jij als trainer of lid van de technische commissie hieraan kunt bijdragen. Maak kennis met onze vertrouwenscontactpersoon (VCP) en pedagogisch/didactisch begeleiders. Ze vertellen over hun rol binnen Fortis en hoe jullie hun expertise kunnen benutten. Ook informeren we over nieuwe gedragsregels die we gaan introduceren.

📍 Waar en Wanneer:

Woensdagavond 13 december, van 19:30 tot 21:00 uur in ons clubhuis. Een moment om kennis op te doen, vragen te stellen en samen te werken aan een positieve sportomgeving bij Fortis.

Binnenkort ontvangen jullie een persoonlijke uitnodiging met meer details. 

Sportieve groet,

Bestuur Fortis

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

👻SPOKENTOCHT voor B en C jeugd🥶

👻SPOKENTOCHT voor B en C jeugd🥶

Wanneer Vrijdag 24 november 2023 Vertrek 🚗Vertrek met auto naar locatie om 19:30 uur vanaf parkeerplaats bij sporthal De Belt. Teamverband 👻De Spokentocht wordt gelopen in teamverband met een trainer en/of ouder. Aanmelden 👉Tot en met dinsdag 21 november kan de...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug