Pizza’s bakken bij Fortis!

‘A tavola en buon appetito!’ Op vrijdag 10 november aanstaande gaan we pizza’s eten bij Fortis. Geen pizza’s van de bezorgservice, maar pizza’s die je zelf gaat klaarmaken! 

Pizza klaar? Smullen maar!

In een echte houtgestookte oven ga jij je eigen pizza bakken. Deze heb je natuurlijk eerst zelf belegd met je eigen favoriete ingrediënten. In Italiaanse sferen maken we er een gezellige avond van met een hapje en een drankje. 

Clubhuis open vanaf 18:00 uur!

Vanaf 18.30 uur kan je aan de slag met je pizza. De kosten voor deze pizza avond bedragen € 16,00 maar als we meer dan 50 deelnemers hebben, dan betaal je slechts € 13,50!

Aanmelden

Aanmelden kan vanaf nu! Doe dit via deze aanmeldlink. Je kunt je zelf aanmelden t/m 30 oktober. Kosten voor deelname worden op de avond zelf afgerekend. Deze avond is voor alle B-, A- en seniorenleden, uiteraard zijn ook onze vrijwilligers, donateurs, supporters en ouders van leden van harte welkom.

Pizza op? 

Na afloop spelen we nog een quiz en testen we jouw kennis van de bakermat van de pizza: het prachtige land Italië.

Ci vediamo op 10 november!

Groeten van de EC

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken....

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug