De sponsorcommissie timmert aan de weg!

In het seizoen 2022-2023, dat onlangs is gestart, mogen we weer een aantal nieuwe sponsoren verwelkomen. 

Nadat we dit seizoen Moore DRVTax@tonIt’s Burger TruckstopArendse Stalinrichting en Strandpaviljoen de Zeebries reeds als sponsor mochten verwelkomen bij Fortis, mogen we nu ook de volgende sponsoren verwelkomen.                                                                       

Nova Verloskundigen Vlissingen https://www.novaverloskundigenvlissingen.nl gaat met ingang van dit seizoen, jaarlijks een bal sponsoren voor het eerste of tweede team. 

Osteopathie Cindy de Nooijer https//www.osteopathie-cindydenooijer.nl gaat met ingang van dit seizoen een reclamebord voor vier seizoenen sponsoren. 

Promopolitan https//www.promopolitan.nl gaat met ingang van dit seizoen een reclamebord voor 4 seizoenen sponsoren. 

OVET BV https//www.ovet.nl gaat met ingang van dit seizoen een reclamebord voor vier seizoenen sponsoren. 

Hebbes Wonen & meer https://www.hebbeswonen.nl heeft al jaren een reclamebord op ons hoofdveld hangen. Zij gaan naast een reclamebord ook de Ministars voorzien van shirtsponsoring.

Neem eens een kijkje op de websites van deze sponsors!

Bedankt voor jullie sponsoring!

Nieuwe sponsoren zijn altijd welkom en daarom is de sponsorcommissie voortdurend actief om nieuwe sponsoren te benaderen om shirtsponsor, reclamebordsponsor of balsponsor van Fortis te worden. Weet jij iemand die onze vereniging wil sponsoren (eventueel je werkgever), mail dan naar: fondswerving@fortiskorbal.nl  De sponsorcommissie neemt dan contact op om het één en ander te bespreken.  

De sponsorcommissie

Gourmetavond voor Fortis B en C jeugd

Gourmetavond voor Fortis B en C jeugd

Het is weer tijd voor een van de leukste avonden van het jaar: onze jaarlijkse gourmetavond! 🥳🍽️ Wanneer: Vrijdagavond 8 maart van 18:00 – 20:30 uur. Waar: Clubhuis Voor wie: B en C jeugd en trainers Aanmelden: Stuur een mail naar ECjeugdfortis@gmail.com met je naam,...

De Fortisapp komt er aan!

De Fortisapp komt er aan!

Een van de zes thema’s van het Toekomstplan 2023-2027 is communicatie. Hiermee begint alles. Binnen onze vereniging, in een wedstrijd, tussen elkaar als leden, als bestuur of vrijwilligersorganisatie.  De verenigingsapp Misschien heb je het al gehoord: om interne...

Oud papier levert een mooi resultaat op voor Fortis! 

Oud papier levert een mooi resultaat op voor Fortis! 

De oud papier ploeg en alle vrijwilligers die maandelijks helpen, hebben in 2023 een mooie prestatie geleverd!  Wist je dat: In 2023 maar liefst 23 containers zijn gevuld met oud papier. De totale inhoud van deze containers 83.660 kilo was, een stijging van 8.220 kilo...

maart

08maa18:0020:30Ophalen oud papier

08maa19:0021:00Gourmetavond voor B- en C- jeugd

22maa20:0023:59Fortis vrijwilligersavond

27maa00:0000:00Paasevent voor Ministars en F-jeugd

april

06apr00:0000:00Start veldcompetitie

mei

13mei19:3021:00Bijeenkomst voor ouders van jeugdleden

juni

07jun19:0020:30Dubbelschieten voor B, C, D en E- jeugd

14jun00:0000:00Vossenjacht voor de jeugd

15jun10:0017:00Familie Toernooi

19jun19:3022:00Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering

21jun(jun 21)18:0023(jun 23)12:00Fortiskamp voor B, C, D, E-jeugd

 

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug