Kom in beweging en beleef plezier bij KombiFit van Fortis!

Welkom bij KombiFit van Fortis! Bij ons kun je gezellig sporten met een gevarieerde groep bestaande uit mannen en vrouwen van alle leeftijden. Iedereen sport op zijn of haar eigen niveau, waardoor je lekker fit blijft.

Sportieve, culinaire en culturele activiteiten

Onze groep is ideaal voor volwassenen die graag in teamverband sporten en ouders die meer korfbalkennis willen opdoen. We sporten één keer per week, waarbij we voor 90% gericht zijn op korfbal. Daarnaast organiseren we twee keer per jaar mono-korfbal wedstrijden met andere KombiFit-verenigingen en hebben we regelmatig sportieve, culinaire en culturele activiteiten.

19 April KombiFit -toernooi bij Togo

Tijdens het veldseizoen trainen we op dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur op het Fortis korfbalveld. In de winterperiode sporten we in sporthal De Belt. Op 19 april hebben we KombiFit -toernooi bij Togo. 

Wil jij mee doen?

De contributie voor onze KombiFit-groep bedraagt €133 per seizoen (12 maanden). Ben je geïnteresseerd? Kom dan gerust eens langs op onze training of tijdens de wedstrijden om gratis mee te doen. Als je meer wilt weten over onze groep, kun je contact opnemen met Hans Dehing via 0639135545. We hopen je snel te zien bij KombiFit van Fortis!

KombiFit-groep vlnr: Hans, Kenny, Natalie, Debby, Debora, Willemien, Renata, Coby, Wendy, Martinique en Danny.

Teamindelingen Jeugd Seizoen 2024-2025

Teamindelingen Jeugd Seizoen 2024-2025

Na uitvoerig overleg met alle trainers, coördinatoren, Technische Commissie Jeugd (TCJ) en dankzij de waardevolle inbreng van spelers en ouders, presenteren we de teamindeling voor het seizoen 2024 – 2025. Teamindelingen De teams zijn met uiterste zorg samengesteld....

Ben je tussen de 16-27 jaar? Word Next Generation Korfbaltrainer!

Ben je tussen de 16-27 jaar? Word Next Generation Korfbaltrainer!

Ben jij klaar voor een uitdaging? Als je tussen de 16 en 27 jaar bent, dan biedt deelname aan het Next Generation Korfbaltrainers #MDT-traject jou de kans waardevolle vaardigheden te ontwikkelen en een directe impact te maken binnen onze vereniging.  Door je in te...

Nederland – Frankrijk in het clubhuis, ben je er bij vrijdag?

Nederland – Frankrijk in het clubhuis, ben je er bij vrijdag?

De eerste drie punten zitten in de tas! Maar vrijdag wachten de Fransen, een geduchte tegenstander.Ook die wedstrijd is te zien in het clubhuis, dat helemaal in oranjesfeer is. Kom jij ook het Nederlandselftal aanmoedigen? De wedstrijd begint om 21.00 uur, de deuren...

Familietoernooi 2024, een terugblik

Familietoernooi 2024, een terugblik

Afgelopen zaterdag was het dan eindelijk zover, het Fortis Familietoernooi 2024. Dit jaar had hetFamilietoernooi het thema Spanje, dat als een rode draad door de dag heen liep. In de dagenvoorafgaand aan het toernooi heeft de organisatie menigmaal alle weerapps...

Kom naar de JAV op 19 juni!

Kom naar de JAV op 19 juni!

Het bestuur van Fortis houdt op woensdagavond 19 juni 2024 om 19:30 haar Jaarlijkse Algemene leden Vergadering (JAV) in het clubhuis. Naast de gebruikelijke agendapunten van jaarverslag, jaarrekening en begroting is er de verkiezing van vier nieuwe bestuursleden. De...

juni

31mei20:0023:00Fortis vrijwilligersavond

01jun10:3012:30Fortis kangoeroetraining

07jun18:0020:00Dubbelschieten voor B, C, D en E- jeugd

14jun00:0000:00Vossenjacht voor de jeugd

15jun10:0017:00Familie Toernooi

19jun19:3022:00Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering

21jun(jun 21)18:0023(jun 23)12:00Fortiskamp voor B, C, D, E-jeugd

september

25sep13:3017:00Schoolkorfbaltoernooi (SKT)

 

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug