Welkom bij KombiFit van Fortis! Bij ons kun je gezellig sporten met een gevarieerde groep bestaande uit mannen en vrouwen van alle leeftijden. Iedereen sport op zijn of haar eigen niveau, waardoor je lekker fit blijft.

Sportieve, culinaire en culturele activiteiten

Onze groep is ideaal voor volwassenen die graag in teamverband sporten en ouders die meer korfbalkennis willen opdoen. We sporten één keer per week, waarbij we voor 90% gericht zijn op korfbal. Daarnaast organiseren we twee keer per jaar mono-korfbal wedstrijden met andere KombiFit-verenigingen en hebben we regelmatig sportieve, culinaire en culturele activiteiten.

19 April KombiFit -toernooi bij Togo

Tijdens het veldseizoen trainen we op dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur op het Fortis korfbalveld. In de winterperiode sporten we in sporthal De Belt. Op 19 april hebben we KombiFit -toernooi bij Togo. 

Wil jij mee doen?

De contributie voor onze KombiFit-groep bedraagt €133 per seizoen (12 maanden). Ben je geïnteresseerd? Kom dan gerust eens langs op onze training of tijdens de wedstrijden om gratis mee te doen. Als je meer wilt weten over onze groep, kun je contact opnemen met Hans Dehing via 0639135545. We hopen je snel te zien bij KombiFit van Fortis!

KombiFit-groep vlnr: Hans, Kenny, Natalie, Debby, Debora, Willemien, Renata, Coby, Wendy, Martinique en Danny.

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug