Het Foute Fortis Feest op zaterdag 23 september !

Wat hebben Abba, Paul Elstak, Snollebollekes, Queen en Marco Schuitmaker met elkaar gemeen? Jij gaat ze allemaal horen tijdens het Foute Fortis Feest op zaterdag 23 september aanstaande!

Foute muziek, foute kleding, foute prijs!

Het feestelijke jubileumjaar bij Fortis is nog niet voorbij. We zetten het feestjaar gewoon door en wel met een fout feest. Waar moet je aan denken? Zogenaamde foute muziek, foute kleding én een hoop lol en gezelligheid! Wat je aantrekt mag je helemaal zelf weten. Of dat nu een ijsberenpak, een glittercolbert met lichtjes of een roze tutu is, alles kan! Voor de origineelste verklede man/vrouw hebben we weer een mooie prijs. Uiteraard zal ook het clubhuis in foute sferen worden aangekleed.

Voor wie?

Op het Foute Fortis Feest zijn de junioren, senioren en de ouders van onze jeugdleden van harte welkom. Kom ook! Wij zien jou graag op zaterdag 23 september! Aanvang 20.00 uur in het clubhuis van Fortis.

De Evenementencommissie senioren/junioren.

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken....

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug