🍰🥯🧁🍪 Heel Fortis Bakt !

Het nieuwe korfbalseizoen staat voor de deur, en we zijn klaar om weer van start te gaan met een heerlijke en smakelijke actie: Heel Fortis Bakt!! 🎉🍰🥯

Vorig seizoen hebben we kunnen genieten van allerlei lekkernijen in ons clubhuis, van smakelijke cakes 🥧 tot prachtige taarten 🍰 en overheerlijke boterkoeken. Deze lekkernijen werden met liefde gebakken en geschonken door spelers, trainers, en vooral door de ouders van verschillende jeugdploegen. Het was een enorm succes, en we hebben besloten om deze traditie voort te zetten!

Maar waarom doen we dit eigenlijk?

Met de opbrengst van Heel Fortis Bakt willen we investeren in nieuw buitenspeelgoed voor onze club. Want naast korfballen, willen we ook dat onze jeugdspelers volop kunnen genieten van buiten spelen en bewegen. 🏀🪀

We roepen de volgende teams op om op de aangewezen datums minimaal 2 taarten, cakes of koekjes te bakken, die we vervolgens in het clubhuis kunnen verkopen. Ouders, we vragen jullie om binnen het team af te spreken wie welke heerlijke creaties gaat maken. De lekkernijen kunnen worden afgeleverd in het clubhuis tussen 09.00u en 10.00u.

📆 Belangrijke datums om in je agenda te zetten:

9 september: Team B2

16 september: Team D2

23 september: Team F1

30 september: Team E2

7 oktober: Team C3

14 oktober: Team D1

Dus, laat je creatieve bakkunsten zien en maak van Heel Fortis Bakt een smakelijk succes! 

Met smakelijke groeten, Commissie Fondswerving Fortis 🍰🥳💪

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken....

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug