De Week van de Scheidsrechter 2023 bij Fortis!

Als jij de wedstrijden voor Fortis fluit, dan hebben we iets speciaals voor jou in petto!

Op zaterdag 30 september en 7 oktober zal Fortis haar eigen scheidsrechters, van bondsniveau tot jeugd, evenals de scheidsrechters die te gast zijn, in het zonnetje zetten.

Thema: respect!

Dit jaar staat ‘De Week van de Scheidsrechter’ in het teken van respect voor de arbitrage. We begrijpen dat het niet voldoende is om scheidsrechters slechts één week per jaar te waarderen, terwijl ze het hele jaar door te maken krijgen met ongewenst gedrag. Daarom bundelen alle sportbonden samen met NOC*NSF hun krachten om bewustwording rondom dit thema te bevorderen tijdens de ‘Week van de Scheidsrechter’. Immers, zonder scheidsrechter is er geen wedstrijd.

Traktatie!

Fortis zal haar scheidsrechters in het ‘zonnetje’ zetten door hen na afloop van hun gefloten wedstrijd een heerlijke traktatie in het clubhuis aan te bieden. Daarnaast roepen we al onze spelers en coaches op om na de wedstrijd de scheidsrechter persoonlijk te bedanken. Dit doen we als blijk van waardering voor hun inspanningen, die we vaak als vanzelfsprekend beschouwen, maar die essentieel zijn voor ons korfbalspel!

Deze traktatie is niet beperkt tot alleen de scheidsrechters van deze twee zaterdagen, maar geldt ook voor alle Fortis-scheidsrechters die al dit seizoen hebben gefloten of nog op het punt staan om te fluiten (van jeugd- tot bondsscheidsrechter). Je kunt je aanmelden in het clubhuis bij de bar en ook jij ontvangt deze traktatie.

Het is een kleine blijk van waardering voor een grote prestatie.

Namens het bestuur,

Jacco de Meij

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken....

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug