De Week van de Scheidsrechter 2023 bij Fortis!

Als jij de wedstrijden voor Fortis fluit, dan hebben we iets speciaals voor jou in petto!

Op zaterdag 30 september en 7 oktober zal Fortis haar eigen scheidsrechters, van bondsniveau tot jeugd, evenals de scheidsrechters die te gast zijn, in het zonnetje zetten.

Thema: respect!

Dit jaar staat ‘De Week van de Scheidsrechter’ in het teken van respect voor de arbitrage. We begrijpen dat het niet voldoende is om scheidsrechters slechts één week per jaar te waarderen, terwijl ze het hele jaar door te maken krijgen met ongewenst gedrag. Daarom bundelen alle sportbonden samen met NOC*NSF hun krachten om bewustwording rondom dit thema te bevorderen tijdens de ‘Week van de Scheidsrechter’. Immers, zonder scheidsrechter is er geen wedstrijd.

Traktatie!

Fortis zal haar scheidsrechters in het ‘zonnetje’ zetten door hen na afloop van hun gefloten wedstrijd een heerlijke traktatie in het clubhuis aan te bieden. Daarnaast roepen we al onze spelers en coaches op om na de wedstrijd de scheidsrechter persoonlijk te bedanken. Dit doen we als blijk van waardering voor hun inspanningen, die we vaak als vanzelfsprekend beschouwen, maar die essentieel zijn voor ons korfbalspel!

Deze traktatie is niet beperkt tot alleen de scheidsrechters van deze twee zaterdagen, maar geldt ook voor alle Fortis-scheidsrechters die al dit seizoen hebben gefloten of nog op het punt staan om te fluiten (van jeugd- tot bondsscheidsrechter). Je kunt je aanmelden in het clubhuis bij de bar en ook jij ontvangt deze traktatie.

Het is een kleine blijk van waardering voor een grote prestatie.

Namens het bestuur,

Jacco de Meij

Teamindelingen Jeugd Seizoen 2024-2025

Teamindelingen Jeugd Seizoen 2024-2025

Na uitvoerig overleg met alle trainers, coördinatoren, Technische Commissie Jeugd (TCJ) en dankzij de waardevolle inbreng van spelers en ouders, presenteren we de teamindeling voor het seizoen 2024 – 2025. Teamindelingen De teams zijn met uiterste zorg samengesteld....

Ben je tussen de 16-27 jaar? Word Next Generation Korfbaltrainer!

Ben je tussen de 16-27 jaar? Word Next Generation Korfbaltrainer!

Ben jij klaar voor een uitdaging? Als je tussen de 16 en 27 jaar bent, dan biedt deelname aan het Next Generation Korfbaltrainers #MDT-traject jou de kans waardevolle vaardigheden te ontwikkelen en een directe impact te maken binnen onze vereniging.  Door je in te...

Nederland – Frankrijk in het clubhuis, ben je er bij vrijdag?

Nederland – Frankrijk in het clubhuis, ben je er bij vrijdag?

De eerste drie punten zitten in de tas! Maar vrijdag wachten de Fransen, een geduchte tegenstander.Ook die wedstrijd is te zien in het clubhuis, dat helemaal in oranjesfeer is. Kom jij ook het Nederlandselftal aanmoedigen? De wedstrijd begint om 21.00 uur, de deuren...

Familietoernooi 2024, een terugblik

Familietoernooi 2024, een terugblik

Afgelopen zaterdag was het dan eindelijk zover, het Fortis Familietoernooi 2024. Dit jaar had hetFamilietoernooi het thema Spanje, dat als een rode draad door de dag heen liep. In de dagenvoorafgaand aan het toernooi heeft de organisatie menigmaal alle weerapps...

Kom naar de JAV op 19 juni!

Kom naar de JAV op 19 juni!

Het bestuur van Fortis houdt op woensdagavond 19 juni 2024 om 19:30 haar Jaarlijkse Algemene leden Vergadering (JAV) in het clubhuis. Naast de gebruikelijke agendapunten van jaarverslag, jaarrekening en begroting is er de verkiezing van vier nieuwe bestuursleden. De...

juni

31mei20:0023:00Fortis vrijwilligersavond

01jun10:3012:30Fortis kangoeroetraining

07jun18:0020:00Dubbelschieten voor B, C, D en E- jeugd

14jun00:0000:00Vossenjacht voor de jeugd

15jun10:0017:00Familie Toernooi

19jun19:3022:00Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering

21jun(jun 21)18:0023(jun 23)12:00Fortiskamp voor B, C, D, E-jeugd

september

25sep13:3017:00Schoolkorfbaltoernooi (SKT)

 

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug