📢 Aan alle jeugdleden van de F en E teams 🌟

🎊 Het wordt kouder, we zijn klaar op het veld en we gaan weer lekker de zaal in. En raad eens? We zijn alweer volop bezig met de voorbereiding voor een korfbalspektakel in de herfstvakantie. 🎈

📅 Op woensdagmiddag 25 oktober organiseren we een korfbalspektakel in sporthal De Belt voor onze jeugd van de E en F- teams. 🌞

🤩 Vraag je je af wat er te wachten staat? Bereid je voor op een uur training en heel veel plezier, zo trappen we het nieuwe zaalkorfbalseizoen af! 🎉

⚽ Hoe laat word jij verwacht? ⚽

Wij verwachten jou om 16:45 uur in sporthal De Belt🌟

Het korfbalspektakel is van 17:00 – 18:00 uur ⭐

🎉 Je mag je vriendjes en vriendinnetjes meenemen om kennis te laten maken met Fortis en korfbal! 🥳

Remco, Romy en onze jeugdtrainers staan klaar om jou een onvergetelijke training te geven. 🌟

Mis deze kans niet! Reserveer de datum, neem vriendjes en vriendinnetjes mee en vertel het verder! 

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken....

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug