🎉🌟 Fortis Ledenwerfcommissie (LWC) Is Van Start Gegaan! 🌟🎈

Op woensdag 15 november is onze Ledenwerfcommissie (LWC) officieel begonnen. Een grote stap in het verwezenlijken van ons doel: het werven én behouden van leden, een belangrijk speerpunt in het Fortis Toekomstplan.

Waarom is dit zo cruciaal? 

Het aantrekken van nieuwe (jeugd)leden is essentieel voor het voortbestaan van onze vereniging. Om dit aan te pakken, hebben we besloten een Ledenwerfcommissie op te richten. En raad eens? We hebben een fantastisch team samengesteld dat hiermee aan de slag gaat!

Waarom de focus op Ministars en F-jeugd?

👧🧒 De focus van de LWC ligt vooral op kinderen van 4 en 5 jaar (de Ministars) en 6 en 7 jaar oud (de F-jeugd!). Deze leeftijdsgroep staat vaak nog open voor verschillende sporten, en daarom willen we juist hen aanspreken. Zo kunnen ze kennismaken met het plezier van sport en natuurlijk met onze geweldige vereniging. Want Fortis is zoveel meer dan alleen korfbal!

Wat gaan we doen? 🤔

We gaan jaarlijks activiteiten en evenementen organiseren, zoals het schoolkorfbaltoernooi, korfbalclinics, vriendjes/vriendinnetjes training, korfballessen, Giga Kangoeroedag en nog veel meer! 🎉🎈 We werken daarbij nauw samen met de basisscholen in Oost-Souburg en Middelburg-Zuid.

Wie zitten er in de ledenwerfcommissie? 🌟

Kim Baas, Jorien Buijs, Claudia van den Driest, Remco Crucq, Jelmer Eerland en Rens van den Driest. 

We willen jullie bedanken en succes wensen in jullie inzet om korfbal en Fortis in het bijzonder te promoten. 💪💫

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Fortis Kerstgala zaterdag 23 december!!🥂🎄

Ook al zo’n zin in de Kerst? Start de aankomende feestdagen dan in stijl en kom naar het Fortis Kerstgala op zaterdag 23 december! Drankjes, hapjes, lichtjes, de geur van geroosterde marshmellows en uiteraard muziek en feest zijn de ingrediënten van een prachtige...

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

📢 Save the Date! Themabijeenkomst voor Trainers en TC’s! 

Bij Fortis staat sportplezier en veiligheid voorop! Een positieve sportcultuur draagt enorm bij aan het plezier van elke korfballer, vrijwilliger en ouder binnen onze vereniging. Daarom zetten we hoog in op dit thema en willen we jullie er graag bij betrekken....

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

🎉Hallo kinderen van Fortis (F en Ministars)! 🌟

Hebben jullie het al gehoord? Sinterklaas en zijn vrolijke Pieten komen naar het Fortis clubhuis! 🎉🏰. En jullie zijn uitgenodigd! 🎁✨ Op woensdagmiddag 29 november hebben we een afspraak met Fortis. Ja, ja, het is een beetje een gekke dag voor Sinterklaas, want zijn...

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Een avondje in Italiaanse sferen! Een terugblik op de pizza-avond

Vrijdag 10 november stond de pizza-avond op het programma. Vijfendertig smulpapen hadden zich aangemeld voor een avondje in Italiaanse sferen. Met goed gevulde borrelplanken op de bar en tafels kon de eerste trek gestild worden. Intussen deden het vuur en het hout...

0
    0
    Winkelmand
    LeegTerug