Van zaterdag 4 oktober t/m zaterdag 11 oktober houdt Fortis samen met heel sportend Nederland de Week van de Scheidsrechter. En dat betekent dat wij onze eigen scheidsrechters – van bondsscheidsrechters tot jeugdfluiters, én ook de gastscheidsrechters – extra waardering geven.
Want laten we eerlijk zijn: zonder scheidsrechter is er geen wedstrijd. Zij maken het mogelijk dat wij elke week onze wedstrijd kunnen spelen.
👉 Wat doen we bij Fortis?
- Na afloop van je gefloten wedstrijd ontvang je als scheidsrechter een presentje in het clubhuis.
- Ook als je eerder dit seizoen al gefloten hebt of later nog aan de beurt bent, kun je je bij de bar aanmelden voor dit bedankje.
- Begeleid jij scheidsrechters of maak je in de zaal deel uit van de jurytafel? Dan ligt er óók iets voor jou klaar.
Daarnaast roepen we al onze spelers en coaches op om na elke wedstrijd even stil te staan bij het belang van arbitrage: bedank de scheidsrechter persoonlijk voor zijn of haar inzet.
Met deze kleine geste laten we zien hoeveel waardering we hebben voor een prestatie die vaak vanzelfsprekend lijkt, maar van onschatbare waarde is voor ons korfbalspel.
Bedankt scheidsrechters, jullie zijn onmisbaar!
Bestuur Fortis